اشتباه نکنيد

سلام.

اولا با پوزش به دليل اينکه وبلاگ چند روزيه که به روز نشده و اونم به اين دليل بود که من مسافرت بودم.

در مورد اون دوستی که در قسمت نظرات منو مورد لطف قرار داده و فرموده که من همه مطالبم کپی از وبسايتهای ديگست و به نظرشون بنده شعور هم ندارم بايد بگم که :

دوست عزيز از روزی که اين ولباگ راه افتاد من گفتم که هدفم چيه . لينکهايی که شما مثال زديد که کپی شده نه تنها در اون سايتها که گفتيد بلکه در خيلی از وبلاگ های ديگه پيدا ميشه. کافيه برای يه مورد در گوگل جستجو کنيد تا ببينيد چند ساين و وبلاگ همون مطلب رو عينا دارن. اما کار من چيه؟ من گفته بودم از ميون اين همه سايت و پستها برای دانلود تعداد معدودی درست کار ميکنه. و کار من اينه که بگردم گلچين کنم و سالم ترين و بهترين لينکهارو قرار بدم. و مطالب ديگه که از خودم باشه يا جواب سوالی باشه که دوستان مطرح ميکنند.

شما اگه توجه کنيد خود همون سايتهايی که مثال زديد هم پستهاشون رو در سرور شخصی خودشون آپلود نکردن و اونها هم لينکی از وبسايت ديگه بر روی سايتشون قرار دادن. و در مورد اجازه استفاده از مطالب هم ما بارها پيشنهاد تبادل لينک کرديم که متاسفانه کوتاهی از خودشون بوده.

در ضمن حادثه سقوط هواپيمای  حامل خبرنگاران در تهران رو به همه هموطنان ، جامعه خبرنگاران و خانواده های مصيبت تسليت عرض ميکنم و آرزوی طول عمر ، صبر و سلامتی رو برای خانواده های داغ دار از خداوند بزرگ خواستارم.

همچنين درگذشت هنرمند محبوب راديو و تلوزيون منوچهر نوذری .

 

 

/ 0 نظر / 10 بازدید